Kursy

• Social-media

Kurs dla dzieci – HAPPY KIDS

Date: Wrzesień 13, 2016 Author: admin Categories: Kursy

Kurs przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia. Zajęcia odbywają się w oparciu o autorski program „Happy Kids”, który bazuje na komunikatywnej metodzie nauczania z zastosowaniem techniki „gier i zabaw”. Dzięki temu dzieci już od pierwszej lekcji uczą się mówić w języku angielskim. Przyjęta formuła nauczania jest dla dzieci bardzo ciekawa i zajmująca, nie pozwala na nudę i dekoncentrację, sprawiając zarazem, iż nauka jest szybka i skuteczna.

Dla dzieci w wieku 4-5 lat zajęcia odbywają się w systemie 1 raz w tygodniu i składają się z dwóch 25-minutowych lekcji, między którymi jest 5 min. przerwa.
Dla dzieci starszych zajęcia odbywają się w systemie 2 razy w tygodniu i składają się każdorazowo z dwóch 25-minutowych lekcji (tj. 4 lekcji tygodniowo) , między którymi jest 5 min. przerwa.

Cenę tego kursu mogą Państwo znaleźć w naszym cenniku